سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

+A
- A

تاریخ: ۱۲:۴۲:۷ ۱۳۹۷/۷/۲۲ یکشنبه
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۱۵۳
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: اسلایدر | اخبار کلی |
عنوان خبر : چهارمین جلسه کارگروه تخصصی آمایش سرزمین،آمار، محیط زیست و توسعه پایدار سال 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان: چهارمین جلسه کارگروهتخصصی آمایش سرزمین،آمار، محیط زیست و توسعه پایدار سال 97، در محل سالن جلسات طبقه سوم سازمان مدیریت و برنامه ریزی با حضور جناب آقای حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه­ریزی و تعدادی از مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی و نظارتی استان در تاریخ یکشنبه 22 مهر برگزار شد.

سرکار خانم وسطایی معاون توسعه و برنامه­ریزی سازمان عنوان نمودند ، در این جلسه 3 دستور کار مهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت . در ابتدا موضوع احداث نیروگاه 1200 مگاوات در غیزانیه اهواز مطرح شد وبا توجه به اینکه  در حال حاضر شرایط اقلیمی و خشکسالی موجب شده نیروگاههای برق آبی چندان کارایی نداشته وازطرفی با توجه به نیاز و بار شبکه، عمده فشار متوجه نیروگاههای حرارتی است ، که طرح مذکور مورد تصویب اعضای کارگروه قرار گرفت. 

خانم وسطایی ادامه دادند دستور کار دوم این کارگروه طرح احداث واحد تولید کنسانتره فولاد در شهرستان شادگان از سوی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بود که موضوع علیرغم تایید اولیه محیط زیست مشروط به ارائه مطالعات زیست محیطی به اداره کل محیط زیست مصوب گردید. در پایان به بررسی اهم اقدامات انجام شده درخصوص  برنامه‌های عملیاتی کارگروه در سال 97  پرداخته شدکه با توجه به اهمیت موضوع و در راستای اجرای برنامه تهیه پایگاه اطلاعات جغرافیایی استان(SDI ) از معاونت آمار و اطلاعات سازمان خواسته شد اطلاعاتی که در حال حاضر در پایگاه اطلاعاتی مکان محور موجود است را همراه با سال آنها در جلسه آتی کارگروه  ارائه دهند تا دستگاههای اجرایی نسبت به بهنگام اطلاعات اقدام نموده و یا سایر مواردی که مورد نیازشان است را جهت لحاظ نمودن در بانک اطلاعاتی  پیشنهاد دهند .


{
برای دانلود فایل باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike نمی پسندم
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
پیام رهبری
قانون بودجه سال 1397 کل کشور
نرم افزار سالنامه آماری استان خوزستان
سالنامه آماری استان خوزستان 1396
loading...

لطفا منتظر بمانید...