سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

+A
- A

تاریخ: ۲۰:۵۴:۵۱ ۱۳۹۷/۹/۶ سه شنبه
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۱۰۸
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: اسلایدر | اخبار کلی |
عنوان خبر : شورای راهبری توسعه مدیریت استان در سومین جلسه خود در سال جاری، که در تاریخ 6/9/1397 برگزار گردید

 

شورای راهبری توسعه مدیریت استان در سومین جلسه خود در سال جاری، که در تاریخ 6/9/1397 برگزار گردید، میزبان دکتر خرازی رئیس امور سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی و دبیر هیأت عالی نظارت بر تخلفات اداری سازمان اداری و استخدامی کشور بود.

در این جلسه که نیابتاً از سوی استاندار محترم جناب آقای حاجتی رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه­ریزی استان ریاست جلسه را بر عهده داشت ضمن ارایه دستور جلسه و طرح مسائل قابل بحث جهت تصمیم­گیری از آقای دکتر خرازی دعوت گردید که درخصوص شرایط حاکم بر سازمان­های کشور و چگونگی رویکرد نظام اداری بیاناتی را اعلام فرمایند. دکتر خرازی ضمن بیان عوامل ایجاد نارضایتی عمومی، بر اجرای هر چه بهتر مصوبه حقوق شهروندی به منظور افزایش سطح سلامت اداری در جامعه و کاهش فساد اداری تأکید نمودند. دکتر خرازی عنوان کرد که با توجه به گزارشات واصله از چگونگی اجرای مصوبه در استان که از سوی استانداری ارایه می­گردد و همپوشانی آن وظایف با وظایف محوله به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در سازمان مدیریت و برنامه­ریزی به عنوان بازوی اجرایی سازمان اداری و استخدامی کشور در سطح استان­ها، ضروری است که با تشکیل کمیته­ای به ریاست معاون سیاسی اجتماعی استاندار در ذیل شورای راهبری توسعه مدیریت استان اقدام و ضمن استفاده از پتانسیل اجرایی شورای راهبری از موازی کاری و همپوشانی وظایف جلوگیری شود.

پس از آن به پیشنهاد اعضاء مقرر گردید کارگروهی تحت عنوان "دولت الکترونیک  و هوشمندسازی" ذیل شورای راهبری توسعه مدیریت استان و به ریاست استاندار تشکیل گردد.

در پایان آقای حاجتی از پیشنهاد آقای خرازی مبنی بر اجرای دو طرح "سنجش میزان
رضایت­مندی مردم از عملکرد دستگا­ه­های اجرایی استانی و شهرستانی" و "سنجش میزان سطح سلامت و فساد در سطح دستگاه­های اجرایی استان" استقبال و آمادگی استان خوزستان را در اجرای دو طرح­ مذکور به عنوان پایلوت کشوری اعلام داشتند.

ایشان در ادامه با اشاره به ماده 18 مصوبه حقوق شهروندی که به حضور فعال سازمان­های مردم نهاد در بعد نظارت مردمی می­پردازد بر لزوم استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت این سازمان­ها تأکید کردند.


{
برای دانلود فایل باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike نمی پسندم
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
پیام رهبری
قانون بودجه سال 1397 کل کشور
نرم افزار سالنامه آماری استان خوزستان
سالنامه آماری استان خوزستان 1396
loading...

لطفا منتظر بمانید...