جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

+A
- A

تاریخ: ۲۳:۵۵:۵۱ ۱۳۹۷/۹/۱۱ یکشنبه
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۹۰
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: اخبار کلی |
عنوان خبر : ۲۵پژوهش از دستگاه های اجرایی خوزستان برای عملیاتی شدن انتخاب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان: مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: 25 پروژه پژوهشی از 75 پژوهش ارایه شده از سوی دستگاه‌های اجرایی خوزستان برای عملیاتی شدن انتخاب شدند.

قاسم صنگوری سواری روز شنبه در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته پژوهش و فناوری در سرسرای دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: این تعداد پروژه توسط ۱۷ دستگاه انجام گرفته که اعتبار آنها نیز از محل یک درصد اعتبارات استانی همان دستگاه‌ها تامین می‌شود.

وی گفت: در مجموع ۷۹ پروژه پژوهشی از دستگاه‌های اجرایی که اعتبارات آنها استانی است ارایه شد که از این تعداد ۲۵ پژوهش که مورد نیاز خوزستان است برای تامین اعتبار پذیرفته شدند.

صنگوری سواری ادامه داد: مراحل قانونی اجرای پروژه‌های پژوهشی ۱۵ دستگاه انجام گرفته است.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی بیان کرد: در گذشته توسعه پژوهش‌های کاربردی خارج از استان تامین اعتبار و مدیریت می‌شد که با رایزنی انجام گرفته مدیریت اعتبار یک درصدی دستگاه‌های اجرایی که باید برای کارهای پژوهشی اختصاص یابد استانی شده است.

وی با اشاره به اینکه از یکصد دستگاه اجرایی در خوزستان ۲۵ دستگاه اعتبار استانی دریافت می‌کنند گفت: یک درصد از اعتبارات آنها برای پژوهش‌های درون استانی استفاده می‌شود و دستگاه‌های اجرایی که از اعتبارات ملی دریافت می‌کنند پروژه‌های پژوهشی آنهادر سطح ملی مدیریت می‌شود.

صنگوری سواری ادامه داد: کمترین میزان اعتباری که برای این ۲۵ پروژه دستگاه اجرایی در نظر گرفته شده ۷۰ میلیون ریال و بیشترین میزان اعتبار ۲ میلیارد ریال است.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: دبیری اجرایی نمایشگاه هفته پژوهش امسال خوزستان بر عهده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان است و این نمایشگاه علاوه بر اهواز در بهبهان، دزفول و خرمشهر نیز برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: امسال در نمایشگاه پژوهش خوزستان برای پژوهشگران برتر بسته‌های فرهنگی و ورزشی آماده شده و خدمات بیمه ای نیز شامل این افراد خواهد شد.


{
برای دانلود فایل باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike نمی پسندم
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
پیام رهبری
قانون بودجه سال 1397 کل کشور
نرم افزار سالنامه آماری استان خوزستان
آمار بازدید
loading...

لطفا منتظر بمانید...