چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

+A
- A

تاریخ: ۲۱:۴۸:۳ ۱۳۹۷/۵/۲۷ شنبه
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۱۴۹
دیدگاه ها: ۰
برچسب ها: اسلایدر |
عنوان خبر : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان:بااستفاده از قابلیت های تبصره ۱۹ می توان نقدینگی سرگردان را مدیریت کرد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت:  استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در قالب تبصره ۱۹  یکی از بهترین شیوه هایی هست که می‌تواند بخشی از نقدینگی سر گردان در جامعه را هدایت و مدیریت کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، امید حاجتی که در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان سخن می‌گفت، افزود: جذب مشارکت عمومی- خصوصی و واگذاری  پروژه‌های نیمه تمام عمرانی و آماده بهره داری مستلزم این هست که همه سازمان‌ها و ادارات این موضوع را جدی بگیرند تا دولت بتواند به  اهداف پیش بینی شده خود برسد.

حاجتی با اشاره به اهمیت بحث تبصره ۱۹ افزود: بحث توسعه مشارکت عمومی و خصوصی با استفاده از تبصره ۱۹  امسال یکی از اولویت‌های دولت بوده و ظرفیت‌های جدید خوبی هم در مصوبه شورای هماهنگی سران ۳ قوه  در بحث واگذاری ایجادشده است.همچنین،  از جمله این ظرفیتها می‌توان به تغییر کاربری مجاز، معافیت مالیاتی تا ۱۰ سال از زمان واگذاری یا بهره برداری و منع تعقیب قضایی مدیران چنانچه اقدامات اجرایی آنها طبق مصوبات کارگروه واگذاری باشد، اشاره کرد.

حاجتی اظهار کرد: پروژه‌های قابل واگذاری می‌تواند در بخش‌های حمل و نقل، صنعت و معدن، سلامت، انرژی، آب و فاضلاب، ورزش، میراث فرهنگی و گردشگری  و ….باشد. براین اساس دستگاه‌های اجرایی ۷۲ پروژه خود را برای واگذاری در سال ۹۷ معرفی کرده اند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ادامه داد:۱۰مصوبه کار گروه زیر بنایی مربوط به ساخت و سازهای درون و خارج از حریم شهرهامطرح شد که این ۱۰طرح نیز پس از بحث و بررسی به تصویب رسید.


{
برای دانلود فایل باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike نمی پسندم
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
پیام رهبری
قانون بودجه سال 1397 کل کشور
نرم افزار سالنامه آماری استان خوزستان
سالنامه آماری استان خوزستان 1396
loading...

لطفا منتظر بمانید...