سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان
جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷


حضور رئیس هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه کشور درخوزستان

رئیس هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه کشور درخوزستان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان،علیرضا سلمانی علائی رئیس هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه مجتبی خندانی معاون وی در امور استان های این هسته روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان حضور یافت.

در ابتدای این سفر جلسه هم اندیشی با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مسئول گزینش این سازمان برگزار شد. در این جلسه، سلمانی علائی به تشریح روند اجرای مراحل گزینشی از قبل و بعد از احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها، تسهیل در انجام مراتب گزینشی کارکنان با حفظ ارزش های اسلامی، کرامت انسانی وحذف حاشیه ها در کوتاه ترین زمان ممکن و تسریع در امور تاکید کرد.

وی همچنین انتخاب اصلح کارکنان بر اساس ضوابط و معیارهای حاکم بر گزینشی کشور و دستورالعمل های موردنیاز هیات عالی گزینشی هدف انجام مراحل گزینش دانست.

در ادامه نشست، امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ضمن خیرمقدم به رئیس هسته مرکزی سازمان برنامه و بودجه کشور و همراهان، نسبت به سیاست های مطرح شده که جهت جذب نیروهای انسانی لایق و شایسته تاثیر بسزایی خواهد گذاشت و نیز تلاش جهت اجرای هر چه بهتر امور ابراز امیدواری کرد.

حاجتی با تشکر از همکاران هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه کشور، گفت: حصول اطمینان برای احراز صلاحیت اشخاص در ابعاد اخلاقی، سیاسی و اعتقادی در چارچوب ضوابط و معیارهای ذیربط و نیز شرایط و ویژگی های محققین و نحوه کسب اطلاع توسط رابطین گزینشی می تواند در جذب نیروهای شایسته کمک بسزایی داشته باشد.

در پایان فرزام اسماعیلیان مسئول هسته گزینش سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ضمن خیرمقدم به رئیس هسته مرکزی گزینش سازمان برنامه و بودجه کشور و حمایت های بی دریغ وی و نیز توجهات رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، برای انجام امور گزینشی، گزارش جامعی از چگونگی انجام تحقیق، منابع تحقیق و حجم کارهای انجام شده ارائه کرد.

همچنین پس از نشست هم اندیشی مذکور، سلمانی علائی در تمامی طبقات ساختمان سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان حضور یافته و به گفتگوی کوتاه با کارکنان این سازمان پرداخت.

در ادامه سفر، با حضور در یادمان شهدای گمنام شلمچه در خرمشهر به تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس پرداخته و نیز از مرزهای آبی آبادان بازدید بعمل آورند.