سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان
جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷


برگزاری نشست صمیمانه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با شرکت های مهندسین مشاور استان

برگزاری نشست صمیمانه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با شرکت های مهندسین مشاور استان/امضای تفاهمنامه همکاری های فنی، علمی، آموزشی و خدماتی
نشست صمیمانه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با شرکت های مهندسین مشاور استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان، روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت ماه نشستی در محل سالن جلسات این سازمان باحضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با شرکت های مهندسین مشاور استان برگزار شد.
در این جلسه امید حاجتی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ضمن خوش آمدگوئی و تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه، بیانات مبسوطی در زمینه لزوم ارتقاء سطح کیفی خدمات مهندسان مشاور استان، حضور فعال مشاورین استانی در پروژه های سایر استانها و نیز خارج از کشور، تاکید بر نظارت خود مشاوران بر ارجاع کارهای دستگاههای اجرائی استان و نیز تقویت مطالبه گری شرکتهای مهندسین مشاور و ارائه راهکارهای صحیح در جهت حل مشکلات استان و کشور، دعوت از مشاوران جهت تعیین ظرفیت های حوزه گردشگری استان و برقراری ارتباط تنگاتنگ با سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ارائه کرد.
وی همچنین گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان آماده هرگونه مساعدت در جهت حل مشکلات شرکتهای مشاور استانی است.
در ابتدای این جلسه، نمایندگان شرکت های مهندسین مشاور استان به بیان مشکلات موجود در زمینه ارجاع کارها علی الخصوص به مشاورین غیر بومی، مشکلات پرداختی دستگاههای اجرائی استان، مشکلات مالیاتی پرداختند و نقطه نظرات خود را جهت رفع این مشکلات بیان کردند.
لازم به ذکر است استان خوزستان دارای ۸۵ شرکت مهندسین مشاور با تخصص های مختلف فنی است که از این تعداد ۱۲ شرکت در بالاترین پایه یعنی پایه یک می باشند.
در خاتمه این جلسه “تفاهم نامه همکاری های فنی، علمی، آموزشی و خدماتی” به امضای رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان و رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمائی مهندسین مشاور خوزستان رسید.