سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان
جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷


استقرار میزخدمت حضوری ویژه ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان برای اولین بار در سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان انجام شد

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه­ریزی خوزستان از استقرار میزخدمت حضوری ویژه ارزیابی عملکرد دستگاه­های اجرایی استان، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه­ریزی خوزستان؛ آقای غلامرضا وحدت معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این سازمان پیش از ظهر امروز دهم تیرماه با بیان خبر فوق، تصریح کرد : فرآیند ارزیابی عملکرد دستگاه­های اجرایی استان خوزستان در سال ۱۳۹۷ بصورت استقرار میزخدمت الکترونیکی و حضوری بوده است. بدین شکل که پس از   بررسی   اولیه گزارش عملکرد دستگاه­ها توسط کارشناسان این سازمان و امتیازدهی در دو بعد شاخص­های عمومی و اختصاصی، راهنمایی­های لازم درخصوص دلایل کاهش امتیاز مکتسبه و تکمیل مستندات در سامانه ثبت شد. وی همچنین افزود : با ارسال پیامک های متعدد برای کارشناسان ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی، نحوه دسترسی به سامانه جامع مدیریت عملکرد و دریافت اعتراض­های احتمالی دستگاه­های اجرایی استان بصورت حضوری در محل میز خدمت مستقر در سازمان اطلاع رسانی شد. جناب آقای وحدت درخصوص میزخدمت مستقر در سازمان مدیریت و برنامه­ریزی خوزستان توضیح داد : با توجه به بروز مشکلاتی درسال های گذشته  اعم از ازدحام در سازمان و نیز تردد کارشناسان ارزیابی دستگاه ها در این مرحله از ارزیابی، همچنین  به منظور ارایه خدمت سریع و به موقع و تحقق اهداف حقوق شهروندی در سال ۱۳۹۷ این اقدام صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است میزخدمت مذکور با تمامی امکانات از جمله خدمات الکترونیکی و رفاهی سازمان مدیریت و برنامه­ریزی استان و با حضور کلیه کارشناسان ارزیابی کننده شاخص های عمومی در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان از سوم تیرماه بصورت ۹ روزکاری در طبقه همکف سازمان در مهمانسرای آمار مستقر شده است.